Podaj adres email i zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)

MENU

O mnie

Nazywam się Marta Zalega i od 7 lat jestm Osobistą Stylistką, Kreatorem Wizerunku, Personal Shopper’ką.

Jako Stylistka na stałe współpracuję z mediami: TVP2 „Pytanie na Śniadanie”, TVN „Dzień dobry TVN” oraz TVN Style.

Tworzę i czuwam nad wizerunkiem osób publicznych, Klientów indywidualnych oraz prowadzę szkolenia z wizerunku biznesowego.

Wierzę w moc ubrań. Uważam, że ubrania są formą wyrażania siebie. Nasze ubranie mówi, wysyła konkretny komunikat czy tego chcemy czy nie. Zanim zdążymy się przedstawić i powiedzieć np. dzień dobry, nazywam się Marta Zalega, to pierwsze co widzisz to moje ubranie. 7 sekund, tyle wystarcza aby ocenić Cię przez pryzmat tego co masz na sobie.
Przejmij kontrolę nad swoim wizerunkiem, garderobą. To bardzo ważne w dzisiejszym świecie, który komunikuje się za pomocą obrazów.

Często słyszę od swoich zadowolonych Klientek, że w całym swoim życiu nie otrzymały tyle komplementów i miłych słów, co w ciągu tygodnia od kiedy zmieniły wizerunek. Więc, śmiało mogę stwierdzić, że miarą mojej pracy jest ilość komplementów jaką Klientka otrzymuje po zakupach w moim towarzystwie.

Jestem Stylistką, ubieram nie przebieram. Dla mnie, najważniejsze jest abyś w ubraniach czuła się doskonale.

Dla mnie jako Stylistki, mianownikiem w poszukiwaniu i budowaniu nowego wizerunku jest Twoja osobowość, charkter pracy. Spójność, pewność siebie, to Ty masz czuć się doskonale w ubraniach. Ubrania mają Cię definiować. W każdym ubraniu to masz być Ty.

Kolejnym najważniejszym aspektem jest kształt Twojej sylwetki i paleta kolorów (analiza kolorystyczna). Ubrania, stylizacje dobieram indywidualnie do sylwetki. Nie ważny jest rozmiar Twojej figury a jej proporcje. Za pomocą ubrań buduję proporcje sylwetki, tak by podkreślić jej atuty a zamaskować niedoskonałości.

W rezultacie jesteś świetnie ubrana. W Twojej szafie są ubrania w których chodzisz. Dostajesz mnóstwo komplementów. Jesteś sobą.

Zaufały mi wiodące, odzieżowe marki na rynku m.in. Cubus, Top Secret, Troll, Dry Wash, TK Maxx

Zapraszam!

Marta Zalega

Osobista Stylistka

#Newsletter

Podaj adres email i zapisz się do newslettera

Zaufały nam wiodące marki na rynku:
TROLL
TK MAXX
CUBUS
Pracuj.pl
Pytanie na Śniadanie
TVP2
TOP SECRET
Dzień Dobry TVN
TVN STYLE
DRYWASH
TVN