MENU

O mnie


Nazywam się Marta Zalega i od 10 lat jestem Osobistą Stylistką, Kreatorem Wizerunku, Personal Shopper’ką.

Jako Stylistka ubioru na stałe współpracuję z mediami: TVP2 „Pytanie na Śniadanie”, TVN „Dzień dobry TVN” oraz TVN Style.

Tworzę i czuwam nad wizerunkiem osób publicznych, Klientów indywidualnych oraz prowadzę szkolenia z wizerunku biznesowego.

Dlaczego Ja? Bo jestem najlepsza!

Wierzę w moc ubrań. Uważam, że ubrania są formą wyrażania siebie.

Nasze ubranie mówi, wysyła konkretny komunikat czy tego chcemy czy nie.

7 sekund, tyle wystarcza aby ocenić Cię przez pryzmat tego co masz na sobie. Zanim zdążymy się przedstawić i powiedzieć np. dzień dobry, nazywam się Marta Zalega, to pierwsze co widzisz to moje ubranie.

Przejmij kontrolę nad swoim wizerunkiem, garderobą. To bardzo ważne w dzisiejszym świecie, który komunikuje się za pomocą obrazów.


Często słyszę od swoich zadowolonych Klientek, że w całym swoim życiu nie otrzymały tyle komplementów i miłych słów, co w ciągu tygodnia od kiedy zmieniły wizerunek.
Więc, śmiało mogę stwierdzić, że miarą mojej pracy jest ilość komplementów jaką Klientka otrzymuje po zakupach ze mną, stylistą ubioru.

Jestem Stylistką, ubieram nie przebieram. Dla mnie, najważniejsze jest abyś w ubraniach czuła się doskonale.

Dla mnie jako Stylistki, mianownikiem w poszukiwaniu i budowaniu nowego wizerunku jest Twoja osobowość, charkter pracy. Spójność, pewność siebie, to Ty masz czuć się doskonale w ubraniach. Ubrania mają Cię definiować. W każdym ubraniu to masz być Ty.

Kolejnym najważniejszym aspektem jest kształt Twojej sylwetki i paleta kolorów (analiza kolorystyczna). Ubrania, stylizacje dobieram indywidualnie do sylwetki. Nie ważny jest rozmiar Twojej figury a jej proporcje. Za pomocą ubrań buduję proporcje sylwetki, tak by podkreślić jej atuty a zamaskować niedoskonałości.

W rezultacie jesteś świetnie ubrana. W Twojej szafie są ubrania w których chodzisz. Dostajesz mnóstwo komplementów. Jesteś sobą.

Zaufały mi wiodące, odzieżowe marki na rynku m.in. Cubus, Top Secret, Troll, Dry Wash, TK Maxx

Zapraszam!

Marta Zalega

Osobista Stylistka

Zaufały nam wiodące marki na rynku:
TROLL
TK MAXX
CUBUS
Pracuj.pl
Pytanie na Śniadanie
TVP2
TOP SECRET
Dzień Dobry TVN
TVN STYLE
DRYWASH
TVN