606 121 666
Zacznij swoją metamorfozę

O mnie

Nazywam się Marta Zalega, od 2010 roku lat jestem związana z branżą modową w Polsce.
Mam za sobą tysiące godzin spędzonych z Klientami na zakupach, setki przeprowadzonych szkoleń wizerunkowych dress code. oraz niezliczoną ilość godzin spędzonych na rozmowach z Klientami.

Brałam odział w ponad 100stu kampaniach wizerunkowych jako stylistka i ekspert wizerunkowy. Mam za sobą ponad 300 wystąpień telewizyjnych dla: DDTVN, TVN, TVN Style, PNŚ, TVP2, Polsat oraz eksperckich nagraniach dla Radia RMF fm.
Zaufali mi liderzy rynkowi (np. Cushman & Wakefield, Dom Mody Klif, CH Zlote Tarasy, Bosh, PKO PB., Onet.pl., Wp.pl, i inni…)

Moją pracę, śmiało mogę liczyć w milionach komplementów, jakie otrzymali klienci po spotkaniach ze mną, przeprowadzonych metamorfozach czy zmianach wizerunkowych.
Jestem autorką bestsellerowego szkolenia „Master of dress code” dedykowanego firmom, przedsiębiorcom, które świadomie chcą budować wizerunek marki. Wizerunek to inwestycja.

Od ponad 13 lat pomagam i wspieram kobiety w budowaniu ich pewności siebie i akceptacji. Z potrzeby wspierania kobiet w ich kobiecości powstały warsztaty „Skrzydła Kobiecości”, przestrzeni, w której kobiety mogą być sobą, usłyszeć same siebie, zrobić pierwsze kroki do akceptacji siebie, umacniania i rozwijania kobiecości. Nauczyć się żonglować ciuchami tak aby czuć się jak „milion dolarów”.

Prywatnie, samodzielna mama cudownej 8letniej Oli, która codzienne rano ćwiczy moją cierpliwość wybierając ubrania do szkoły i tuż przed wyjściem zmieniając zdanie. Przepadek? Nie sądzę 😉

Zapraszam Cię zatem do spotkania ze mną!

13 lat
doświadczenia,to:

PONAD 300 WYSTĄPIEŃ
TELEWIZYJNYCH
PONAD 100 PRZEPROWADZONYCH
SZKOLEŃ I WARSZTATÓW
DRESS CODE
PONAD 2300 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
PO ZAKUPACH ZE MNĄ
UDZIAŁ W PONAD 100 KAMPANIACH
I EVENTACH MODOWYCH W CENTRACH
HANDLOWYCH JAKO GŁÓWNA
STYLISTKA ( WIZERUNEK,
PERSONALSHOPPER, EXPERT DRESS
CODE )
24 000 PRZYGOTOWANYCH
STYLIZACJI
12 000 KM ZROBIONYCH PODCZAS
ZAKUPÓW Z KLIENTAMI

Klienci

Zaufali mi